Survivor 2022 Ayşe Yüksel Kimdir? Survivor Ayşe Yüksel kaç yaşında, mesleği nedir? aslen nerelidir? Sosyal medya hesabı…

Tv 8 ekranlarının yakından takip edilen yarışması Survivor’da yarışmacısı Ayşe Yüksel Yarışmada performansı ve başarı sonrasında izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Ayşe Yüksel arama motorlarında araştırmaya başladı. Peki, Ayşe Yüksel kimdir? Ayşe Yüksel kaç yaşında ve mesleği ne?

28.06.2022

Dominikteki son dokunulmazlık sembolünü kazanan ve İstanbul finalini garantileyen isim Ayşe Yüksel Kimdir?

Ayşe Yüksel Kimdir?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya geldi. Düzce Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini dile getirdi.

Ayşe Yüksel mesleği nedeniyle sporun içinden gelen bir yarışmacı olmasıyla dikkatleri çekiyor. Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan Yüksel, 7. sınıfta iken haltere başladı ve bu dalda Türkiye’de 3.lüğü elde etti. Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybol ile ilgilenmeye başladı.

Survivor Ayşe, mahalli liglerde tam 6 sene boyunca oynadı. Voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğü yapmaya başladı ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam etmektedir.

Sosyal Medya hesapları:

Twitter: ayseyukselresmi

İnstagram: ayseyukselofficiall

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.