Survivor all star finali ne zaman, nerede yapılacak? Survivor final bilet fiyatları 2022, şampiyon ödülü ne? Yarışmada kimler kaldı?

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star’ın yayınlanan son bölümünde, konsey sonrasında yarışmacılarla birlikte Instagram’da canlı yayın yaptı. Ilıcalı, canlı yayında Survivor All Star 2022’nin final tarihini de açıkladı. Peki, Survivor finali ne zaman, nerede yapılacak? Survivor final bilet fiyatları 2022, şampiyon ödülü ne? Yarışmada kimler kaldı?

26.06.2022

TV8 ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programlardan biri olan ve reyting rekorları kıran Survivor 2022 finaline az kaldı. Yarışmanın takipçileri tarafından finalin ne zaman yapılacağı gibi bir çok soru merak ediliyor. İzleyiciler Survivor finali ne zaman, nerede yapılacak? Survivor final bilet fiyatları 2022, şampiyon ödülü ne? Yarışmada kimler kaldı? gibi sorulara cevap arıyorlar. işte merak edilenler…

SURVİVOR NE ZAMAN BİTECEK?

Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre Survivor All Star yarı finali 29 Haziran Çarşamba günü, büyük final ise 30 Haziran Perşembe günü yapılacak.

FİNAL NEREDE OLACAK?

Survivor All Star 2022 finali İstanbul’da yapılacak.

FİNAL BÖLÜMÜ BİLET FİYATLARI

Bilet fiyatlarına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

SURVİVOR’DA KİMLER, HANGİ YARIŞMACILAR KALDI?

Nisa
Hikmet
Ayşe
Adem
Batuhan

ŞAMPİYONUN ALACAĞI ÖDÜL NE?

Geçmiş yıllarda Survivor şampiyonu olan yarışmacılara 500.000 TL ödül veriliyordu. Yarışmanın bu sezonunda birinci olacak olan yarışmacıya ne kadar ödül verileceğine dair henüz bir açıklama bulunmuyor.

Survivor All Star 2022 Son bölüm Youtube İzle

Survivor All Star 2022 TV8 Canlı Yayın İzle

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.