Tepkiler çığ gibi! “#AtvHaddiniBil” etiketi içeriği ne! İçimizdeki Ateş doktor olayı nedir?

Atv ekranlarının yeni başlayan dizisi içimizdeki Ateş’te işlenen doktor olayı gündeme bomba gibi düştü. Gösterile O sahne Twitter’da yayılmaya devam ederken doktorların tepikisi ise çığ gibi büyüdü. Peki Tepkiler çığ gibi! “#AtvHaddiniBil” etiketi içeriği ne! İçimizdeki Ateş doktor olayı nedir?

27.06.2022

Sağlık Çalışanları Hak ve Mücadele Derneği resmi Twitter hesabından görüntüleri paylaşılırken yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı. “Son günlerde Sağlık Çalışanlarına yönelik artan şiddet olaylarının tuzu biberi olarak bir dizi çekmediğiniz kalmıştı. Yeni bölümde hastanede şiddet uygulayıp, çalışanları darp ettikten sonra nasıl ceza almadan serbest kalırım temasını mı işleyeceksiniz?”

Bir doktorun ise Twitter’da paylaştığı o ifadeler gerilimin tırmanmasına devam ediyor. “Yazıyor yazıyor atv’nin doktora dava nasıl açılır rehberi yayınlandı kaçırmayın. Kötü çalışma koşullarını görecek Değilsiniz elbette misyonunuza ters. “

Doktorlardan gelen tepkiler çığ gibi büyümeye devam ederken bir doktorun daha paylaştığı o ifadeler etkileşim rekoru kırdı.

“Son hekim de çekip gittiğinde Ölüm riskiyle baş başa kaldığında müdahale edecek kimseyi bulamadığında ne yapacaksın? Biz ülkemizi ve halkımızı seviyoruz size ve her türlü tahrik girişiminize rağmen görev başında olacak bunun yaşanmasına izin vermeyeceğiz”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.