Teşkilat 49. Bölüm Yeni sezon ilk bölüm izle full HD TRT1 Canlı izle Son Bölüm

Teşkilat hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor? Teşkilat oyuncuları kimler? Teşkilat konusu nedir? Teşkilat yeni bölümünde neler olacak? Teşkilat dizisinin konusu nedir? Yeni bölümü ne zaman, hangi gün yayınlanıyor?

02.10.2022

Teşkilat yeni bölümleri ile yeni her hafta pazar günü saat 20:00’da TRT1 ekranlarında…

TRT 1 Canlı yayın izlemek için tıklayın

49. Bölüm: Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının düzenledikleri korkusuz operasyonla ‘Şirket’ yok edilmiştir. Bu gelişme derinlerdeki karanlık yapılanmanın yıllardır sinsice planladıkları terör devleti emellerini harekete geçirir. Bu yapılanmanın meşru zeminde bir terör devleti kurmak için harekete geçtiğini öğrenen Teşkilat, bunu engellemek adına operasyon başlatır. Bu ölüm görevine genç ve korkusuz teşkilat mensubu Ömer fedakarca talip olur ancak bu zorlu görev öncesi hayatı boyunca onda derin yaralar bırakacak olan büyük bir olay yaşayacaktır!

Diğer yanda Zehra, yaşadığı büyük acının ardından kızı Yağmur’la birlikte yeni bir hayat kurmaya çabalamaktadır. Fakat geçmişinin onun peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Ekibin yaşadığı yıkımdan kendisini sorumlu tutan Zehra, istihbarattan bağımsız, canı pahasına bir yola çıkar. Bu yol, onu geçmişiyle karşılaştırdığı gibi kritik bir seçimin eşiğinde bırakacaktır.