TGRT tarafından istifası istenen Cem Küçük İstifa Edecek mi? Cem Küçük İstifa etti mi?

29.06.2022

Uzun süredir gündemi meşgul eden Cem Küçük haberleri, bir yenisi daha eklenmişti! Vatandaşlar TGRT tarafından Cem Küçük’ün istifasının neden istendiğini merak ediyor? İstifa istemiyle gündeme gelen Cem Küçük kimdir? Cem Küçük istifa edecek mi? Cem Küçük’ün Sedat Peker ile ilişkisi nedir?

Gazetecilik yapan Cem Küçük’ün Sedat Peker’le ilgili açıklamaları sonrasın da, AKP’den Milletvekili Aday Adayı olan bir ismin seks görüntüleri yayınlanmıştı. Peker ‘Cem Küçük isimli gazetecinin erkeklerle görüntüsü yoktur‘ açıklamasını yapmıştı.

Peker paylaşımında ‘Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız. Cem Küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur.‘  

İnsan cezaevine girdiğinde ya da öldürüldüğünde vermiş olduğu savaşı kaybetmiş olmaz. İnsan ancak düşmanına benzediği zaman vermiş olduğu savaşı kaybeder. Ben onlar gibi asla olmayacağım. Adam gibi savaşacağız, adam gibi duracağız. Herkes şunu bilmeli ki, bende söz namustur.‘ ifadelerini kullanmıştı.

Bu yaşanan olaylar sonrasında TGRT’nin Cem Küçük’ten istifasını istediği söyleniyor.