The Flash 8.Sezon 18.Bölüm izle

10.06.2022

The Flash 8.Sezon 18.Bölüm izle

The Flash 8.Sezon 18.Bölüm izle ile Cuma akşamı The Cw ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. The Flash 8.Sezon 18.Bölüm fragmanını hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu The Flash bu hafta yayınlanacak mı?


YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ufak yaşta annesinin ölümüne şahit olarak bir trajedi yaşamış Barry Allen, bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları’nın parçacık hızlandırıcısı, bir hata sebebi ile patlamaya sebep olur. Barry, bu enerjisini insanları kurtarmak için kullanır. Central City’de adaleti sağlamanın tarafındaki hedefi ise annesinin katilini bulmaktır. Dizinin 6. sezonunda Barry, gelecekteki kızının kaybının peşinden kendini işine adayarak acısını içine atmıştır. Flash ekibi üyelerinin her biri kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışırken Dr. Ramsey Rosso ise istemeden Bloodwork isminde yeni bir kötü karakter doğurur. Genellikle bu şekilde dizilerde ana karakterin her sürem sonundaki ölümcül vakadan kurtulmuş olduğu görülmüştür sadece yeni sezonda işler bu şekilde gitmeyebilir. The Flash 6. Eğer bu doğru ise 7. sezonda Grant Gustin’i starı olduğu dizinin ana karakteri olarak göremeyebiliriz.
The Flash Dizi Konusu

Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının peşinden süper hız gücüne haiz olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve kötü karakterleri adalete teslim etmeyi kendine vazife edinir! CW kanalında gösterilen Arrow dizisinin spin-off’u olacak yapım; DC Comics evreninin malum kahramanlarından, Adalet Birliği üyesi Flash’ın gençliğini anlatacak.
The Flash Dizi Oyuncuları

Oyuncu kadrosunda; Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Hartley Sawyer, Danielle Nicolet, Tom Cavanagh ve Jesse L.

The Flash 8.Sezon 18.Bölüm izle

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.