TV8 Survivor All Star kim elendi? Survivor 15 Mayıs eleme adayı kim oldu? dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Acun Ilıcalı’nın sürpriz ne oldu?

16.05.2022

15 Mayıs 2022 Pazar günü TV8 ekranlarına gelen Survivorda ünlüler ve gönüllüler arasında eleme adayı yarışması yapıldı. Zorlu mücadele de yarışmacılar fiziki olarak epey zorlandılar. Yarışmanın ilk etabı kadınlar arasında oldu.

Erkekler de aynı parkurda ve aynı şartlar altında kıyasıya mücadele ettiler. Yarışma sonunda haftanın 6. dokunulmazlık oyununu kazanan takım da belli oldu.

Peki Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Zorlu mücadele sonunda dokunulmazlık oyununda kazanan takım, ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR 2022 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Acun Ilıcalı’nin moderatörlüğünü yaptigi konseyde gönüllüler takımı kendi içinde yaptığı eleme adayı oylamasında bir yarışmacıyı potaya gönderdi. Yapılan oylamada adı çıkanlar ve aldıkları oylar şu şekilde;

HİKMET – 5

NAGİHAN – 3

Hikmet 6. ve son eleme adayı oldu.

SURİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

  • Evrim
  • Nisa
  • Berkan
  • Seda
  • Ogeday
  • Hikmet

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ NE? ACUN ILICALI ÖDÜLÜ AÇIKLADI!

Survivor 2022 yarışmasında 16 Mayıs pazartesi günü yayınlanacak ödül oyunu bölümünde kazanan yarışmacıların alacağı ödülü Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı, “Muhteşem bir gece hazırladık. Gecenin ana teması Grease filmi ve müzikleri olacak. Pek çok dansçının katılacağı bir muhteşem bir gece yaşayacaksınız.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.