Ücretsiz Netflix-EXXEN-BluTV-GAİN-Disney Nasıl İzlenir? [Güncel 2022]

06.06.2022

Ücretsiz Netflix-EXXEN-BluTV-GAİN-Disney Nasıl İzlenir? [Güncel 2022]

Ücretsiz Netflix İzle

1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Ücretsiz EXXEN İzle

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor.

Sizler de dizi ve filmlere ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 TL. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin EXXEN”in tüm yapımlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz BluTV İzle

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla. Yerli Dizi ve Filmler.
BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır).

Ücretsiz GAİN İzle

GAİN, 2019 yılında Beyn Danışmanlık bünyesinde kurulan ve genellikle mobil cihazlardan izlenmesi amaçlanan eğitici ve eğlendirici kısa videolardan oluşan bir yeni nesil bir video içerik platformudur. GAİN Orijinal Yapımlarının İlk Bölümleri Şimdi Tüm Ekranlarda Ücretsiz. İstediğin Zaman İstediğin Yerde! GAİN‘e Abone Ol Hemen İzle. Orijinal İçerikler. Kısa İçerikler. Birçok Cihazda İzle. Programlar. Müzik. Ücretsiz İndir. Spor. Belgeseller. Aslında Özgürsün. Filmler.

2022 yılı itibariyle GAİN‘in aylık abonelik için istediği ücret 21,90 TL. Yıllık abonelik fiyatı da 166.8 TL tutarında. Yani, yıllık abone olanlar; aylık abone olanlara kıyasla 96 TL tasarruf etmektedir.

Ücretsiz Disney İzle

Walt Disney Company, eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birisidir. 16 Ekim 1923 tarihinde Walt ve Roy Disney kardeşler tarafından kurulan animasyon stüdyosu, büyüyerek Hollywood stüdyoları haline geldi.

Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlayacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ bir tanışma paketi de hazırladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.