Ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye gelen itiraf ‘Yok artık’ dedirtti! 

Ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye yaşadıkları anlatarak tavsiye isteyen bir çok vatandaş bulunuyor. Son olarak sosyal medyadan gönderilen ve tavsiye isteyen bir kullanıcı mesajı, okuyanları şoke etti.

10.07.2022

FOX TV’de hafta içi her gün 16:00 ‘da ekranlara gelen Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan ünlü psikolog Esra Ezmeci son zamanların en ünlü ve takip edilen isimleri arasında yer alıyor.

Her gün yüzlerce insanın hayatına dokunan Esra Ezmeci sosyal medyayı da aktif olarak kullanan bir isim.

Özellikle Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen soruları cevaplandıran ve onlara yol gösteren Ezmeci, önemli tavsiyeler de bulunuyor.

Son olarak bir takipçisi tarafından gönderilen mesaj, okuyanları şoke etti, Esra Ezmeci’ye yaşadığı durumu anlatarak ne yapması gerektiğini sordu.

Sosyal medya kullanıcısı,” Kocamın 3 yıldır kadın sevgilisi, 1 yıldır erkek sevgilisi varmış, beni affet diyor ne yapmalıyım?” diye yazdı.

Ezmeci’nin Cevabı ise şöyle oldu:

” Burada eşinizin farklı cinsel eğilimleri de olduğu için bu süreçte ilgili başka şeyleri de düşünüp karar vermeniz gerekir. Bu sadece aldatma konusu değil, farklı durumlarda da var, o yüzden iyice düşünüp karar vermeniz en doğrusu”