Yalı Çapkını dizisindeki hamam sahnesi izleyicileri çılgına çevirdi!

Yalı Çapkını dizisindeki hamam sahnesi izleyiciler tarafından tepki gördü. Hamamda gelin seçme sahnesi sırasında oyuncu Beril Pozam’ın çıplak kaldığı anlar sosyal medyanın gündemi oldu. İzleyiciler bu sahneye büyük tepki gösterdi.

27.09.2022

Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden uyarlanan Yalı Çapkını dizisi, ekrana geldiği ilk bölümü ile gündem oldu. İlk bölümdeki hamam sahnesi izleyicileri çileden çıkardı.

Gelin seçmek için hamamda kızların havlularını çıkarılarak incelendiği sahnede Beril Bozam çırılçıplak bir vaziyette kalıyor. Kadınların vücutlarına bakılarak gelin olarak seçilmesi ise izleyicileri çileden çıkardı. Bu sahne sonrasında, Twitter’da gündem olan sahne için binlerce tepki yorumu yağdı.

Dizinin konusu nedir?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.