Yemin 418.Bölüm Yeni Bölüm 9 Nisan Cumartesi Fragman İzle!

04.04.2022

Yemin 418.Bölüm Yeni Bölüm 9 Nisan Cumartesi Fragman İzle!…Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin 3 Nisan Pazar akşamı ekranlara geldi. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 418.Bölümde neler olacak? Yemin hafta sonu her akşam saat 19.00′ da Kanal 7‘de…

Yemin 418.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir.

Yemin 418.Bölüm Yeni Bölüm 9 Nisan Cumartesi Fragman İzle!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.