Yok artık daha neler diyeceğiniz bir uygulama daha! Legizi | Legizi Nedir? | Ne işe yarar? | Kimler Kullanabilir? | Yasal mı? | Nasıl Kullanılır?

Legizi uygulaması insanların vefat etmeden önce son mesajlarını bırakabilecekleri bir uygulama. Bu teknolojiyi kullanırken kişiler, aynı zamanda bir vasiyet veya bir dijital miras da bırakabiliyor.

12.06.2022

Legizi, insanların arkadaşlarına, akrabalarına ve sevdiklerine son mesajlarını bırakabilecekleri bir yerdir.
Genellikle insanlar bu dünyadan beklenmedik bir şekilde ayrılırlar. Bu nedenle, birçok şeyin tartışılacak zamanı olmadı. Birçok söylenmemiş sözler, itiraflar, talimatlar ve tavsiyeler. İnsanların en son düşüncelerini kendileri için önemli olan kişilere iletmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Böylece insanlar Legizi’yi kullanarak sevdiklerine Legizi’ye mesaj bırakabilirler, böylece bu dünyadan göçerse bu mesajları okuyabilirler.
Çoğu insan annesinden ya da babasından dünyamızı terk eden küçük bir mektup ya da mesaj almak ister ve bu tür mesajlar onları çok mutlu edecek, güzel duygu ve hisleri beraberinde getirecektir. Yani Legizi bu kişilerin bu tür mesajları almasına yardımcı olacak bir uygulama olacaktır.

Uygulamayı kullanabilmek için kimlik bilgilerinizle üye olmanız gerekiyor. Böylece sizin gerçek bir kişi olduğunuz belli olsun. Kullanıcılar mesajları, sesli olarak, metin mesajı ya da video mesaj olarak gönderebiliyorlar. Legizi, mesajı kişi öldükten sonra gönderileceğinin garantisini veriyor. Devlet sistemleri ile entegrasyonu yoluyla ölümün kontrol edileceği söyleniyor. 

Legizi uygulamasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz!

Legizi: App Store

Legizi: Google Play Store

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.