Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart Perşembe Puanları [Mesut]

31.03.2022

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart Perşembe Puanları açıklandı mı program severler tarafından merak ediliyor. 31 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Mesut yarışacak. Aşçıların yarıştı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Mesut kaç puan aldı? Zuhal Topalın sunduğu yemekteyiz de bugün yarışan Mesut’un menüsün de hangi yemekler vardı? Zuhal Topal Mesut’a kaç puan verdi? merak edilen tüm sorunların cevapları yazımızda.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut Kimdir?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da bu hafta aşçılar yarışıyor. Profesyonel aşçıların yarıştığı bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Mesut Özer’i sizlere puanlama öncesi tanıtacağız. İzleyenler tarafından merak edilen Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut nereli? gibi soruların cevaplarına yazımızda yer verdik.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışacak olan Mesut Özer Aslen Ardahanlı olup 33 yaşındadır. 8 yıllık evli olan Mesut Özer’in 1 kız çocuğu var. Osmanlı mutfağına hakim olan Mesut Özer 17 yıllık aşçı. İtalyan ve Fransız yemeklerinde usta olan yarışmacımız bu haftanın iddialı isimlerinden birisi.

Hafta içi her gün bir yarışmacının hünerlerini sergilediği Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da günün yarışmacısı Mesut Özer’in aldığı puanlar insanlar tarafından merak ediliyor. Hafta içi yaptığı iddialı konuşmalar ile bu haftanın kazananının kendisi olacağını söylen Mesut Özer program sonunda diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Mesut Özer’in gün sonun da aldığı puanlar şöyle;

  • Nurbanu Hanım: x Puan
  • İsmail Bey: x Puan
  • Süleyman Toprak Bey: x Puan
  • Berfu Bey: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Mesut Özer Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 144. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.