Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinan Deniz Çelik kaç puan aldı? | Yemekteyiz 28 Haziran puan durumu | Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinan Deniz Çelik kimdir?

28.06.2022

Ekranların sevilen yemek programı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz’in yeni haftası başladı. Birbirinden renkli konuklarıyla izleyici karşısına çıkacak olan, tüm hünerlerini sergileyerek yarışacak isimler belli oldu.

Bugün göre Sinan Deniz Çelik alışverişini yaptıktan sonra mutfakta tüm marifeti ile yemeklerini hazırlayacak. Peki, Sinan Deniz Çelik kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Haziran 2022 Salı puan durumu ne oldu?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinan Deniz Çelik menüsü ve aldığı puanlar

En yüksek pu ile 15 bin liranın sahibi olmak isteyen Sinan Deniz Çelik hazırlayacağı menü de sabırsızlıkla bekleniyor. Yapacağı yemeklerle birlikte cuma kendisine avantaj sağlamayı hedefleyen deneyimli yarışmacının gün sonunda alacağı puanlar finaldeki kaderini etkileyecek. Rakiplerin beğeni seviyesi çok yüksek ve buna göre hareket etmesi gerekiyor.
 

DuyguX
BedriyeX
FarukX
GönülX
Zuhal TopalX
TOPLAM:XX

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinan Deniz Çelik kimdir?

Bugünün yarışmacısı olan Sinan Deniz Çelik, kendine özgü tarzı, duruşu ve çarpıcı yorumları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Resim öğretmeni olan Sinan Deniz Çelik 31 yaşında ve Denizli’de yaşıyor. Tekstil tasarımı ile de uğraşan Çelik, Yemek yapmağı sevdiği gibi yemek görsellerine de fazlaca önem veriyor.

Zuhal Topalla Yemekteyiz son bölüm izle Youtube

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.