Zula Hile 2022 Altın Aimbot Wallhack Hack Hilesi

31.03.2022

Zula Hile 2022, altın hilesi konumuza hoşgeldiniz. Sizlere güncel aimbot olan zula hilesi sunuyoruz. Videolu anlatım aşağıda indirme linki de aşağıdadır. Ücretsiz olarak erişme şansına sahip olacaksınız.

Zula Hile de videolu anlatımda da gördüğünüz gibi bir çok özellik bulunmaktadır arkadaşlar. Videolu anlatımı izleyerek hileyi uygulayabilirsiniz. Ücretsiz kullanabilirsiniz. Zula, ilk olarak 2016 senesinde çıkan bir oyundur. Çıkmasıyla birlikte, kısa sürede çok fazla bir oyuncu kitlesi kazanması bu oyunu Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri haline getirmiştir. Kullanıcılar, çeşitli oyun modları sayesinde sıkılmadan keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyor ve oyunda vakit geçirebiliyorlar.

Zula Hile

Zula, “zulaoyun.com” isimli internet sitesinden fiyatsız indirilip kayıt olunduktan sonra dolaysız oynanabilmektedir. Oyunun üretimine 2013 senesinde başlanılmıştır. Vatanperver asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo isminde 2 düşman yaradılışın yer aldığı oyunda değişik hikâyelere sahip toplam 22 ayrı şahsiyet bulunuyor. Zula’da oldukça geniş bir cephane alternatifinin içerisine Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.